Az
adrenalin égette végig az ereimet ahogy egyre nagyobb gyorsasággal
közeledtem a crosspályára. Imádom hogy ez a hely nincs elkerítve
és bármerről be lehet csattanni a dűnék közé. JungSoo éppen
vette le a sisakot és az egyik haverjával beszélgetett, mikor
elrepültem mellettük. A buckán ugratva a gödör legalján
faroltam be.
-Héé!-kiabált
rám JungSoo és felháborodva emelgette a karját. Nem törődve
vele újra csíkokat húztam a földbe és megindultam a legnagyobb
dűne felé. Tövig húzva a gázt repesztettem és különféle
trükköket megengedve magamnak szaltóztam a porban. Most éreztem
hogy igazán élek! A szívem lüktetése, a motor zaja és a por
íze! Ez az ami engem igazán életben tart! Miután kitrükköztem
magam felugrattam Leeteukék mellé, mivel ott volt a hűtőtáska
amiben az ásványvizek sorakoztak.-Elment az eszed??!!-jött
háborogva Leeteuk- Ki a frász vagy te hogy ekkora vadbarom
vagy?-lökte meg a vállamat.
-Ha
még egyszer hozzám érsz, eltöröm a karod!-fenyegettem meg
miközben lehúztam magamról a sisakomat.
-Yukiko?!-lepődött
meg és lefagyott.
-Nem!
Anyám!-forgattam meg a szemeimet és elvettem egy vizet, kupakot
letekerve ittam egy nagy kortyot.
-De
nem ez a felszerelésed volt!-hüledezett és még mindig ki volt
akadva.
-Ja!
Hát igen, nemrégiben kaptam.-néztem végig magamon és az új kék
szerkómon. Az előző rózsaszín volt, mivel Soyun vette nekem azt
a felszerelést és még nem tudta hogy rühellem a rózsaszínt.
-De
azért még, nem kellett volna a szívbajt hozni rám!-kapálózott
mint egy eszement idióta.
-Nem
pánik!-csaptam mellkason.
-Kiakasztasz!-eresztett
le mint egy lufi-Ja amúgy had mutassalak be Jongwoon
barátomnak.-mutatott a haverjára.
-Ja,
láttam már!-vontam vállat.
-Tényleg?-pislogott
nagyokat Teuk.
-Ne
legyél hülyébb mint szoktál.-forgattam meg a szemeimet-Egy
osztályba járok vele és nem csípjük egymást.-hagytam ott és
újra a fejemre húztam a sisakot.
-Hová
mész?-értetlenkedett JungSoo és beállt elém.
-Haza!
Hova mennék?-fordítottam oldalra a fejemet.
-Ne
menj már!-lett könyörgő a hangja.
-Had
menjen ha fél egy kis versengéstől!-legyintett rám Yesung és
felvette a sisakját.
-Cimbi!
Ezt nem kéne!-szól rá Teuk.
-Hagyd
már! Ő csak egy lány!-vont vállat.
-Te
akartad ecsém!-vontam vállat egy sóhajtás után.
-Yuki!
Ne csináld!-toporzékolt Teuk.
-És
még rám legyintenek hogy csak egy lány.-néztem végig rajta.
Beindítottam a motort és felbőgettem. Körbefarolgattam háromszor
majd mentem vissza a dűnék közé. Yesung utánam ugratott én
pedig hülyébbnél, hülyébb figurákat mutattam be. NamWoo látná
hogy milyen extrém és életveszélyes mozdulatokat csinálok,
életem végéig eltiltana ettől. De nekem ez a mindenem! Pár óra
ugratások után má tényleg kezdett későre járni, így
elköszöntem Teuktől és hazavettem az irányt. Otthon beparkoltam
a garázsba és bevágódtam NamWoo mellé.
-Mit
nézünk?-vigyorogtam mert még mindig túltengett bennem az
adrenalin.
-Focit.-sóhajtott.
-Ennyire
vacak?-vontam fel a szemöldökömet.
-Hát
nem játszanak a legjobban.-nyújtotta felém a tál pop-cornt.
-Ha
öt percen belül nem rúgnak egy gólt, soha többet nem nézek
focit.-markoltam bele a tálba. S lássunk csodát nem is egy gólt
rúgtunk!-Mától a nevem TeleJóska!-álltam fel a kanapéról mint
egy hős. Felvágtattam mint egy ló az emeletre és Shigeko
pislogott rám nagy pillákkal.-Szia!-hőköltem hátra és majdnem
nekimentem a falnak.
-Milyen
napod volt?-pattogott előttem mint egy kis nyuszi.
-Hát
a suli unalmas, a crosspályán pedig a szokásos mámor.-tettem úgy
mint aki menten összeesik.
-De
jó lehet!-csillogtak a szemei.
-Holnap
keresünk neked valami másik extrém sportot. Mert így tavasszal te
kikészülsz.-forgattam meg a pilláimat.
-Oké!-pattogott
tovább és bement a szobájába. Kuncogva vonultam be a szobámba és
hanyatt terültem ki. Valahogy egy óra múlva aludtam el sikeresen
és másnap reggelig fel sem ébredtem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése