2014. január 2., csütörtök

SooHee 2.fejezet

Reggel is üdén keltem. Nem ám,mint a hipóba áztatott tehénfos,olyan voltam. Megfésültem a hajam,majd felkötöttem,és mikor kiléptem szobámból,lefejeltem Shigeko-t. Egymásra mosolyogtunk,és már mentünk is be Yukiko szobájába. Felkeltettük,de természetesen morgott mint a bolhás kutya. Megütöttem volna,de hát az már állatkínzásnak minősülne. Anyutól szokásomhoz híven megint kaptam zsebpénzt,és vezethettem Yukiko kocsiját. Anyu és apu azért nem szereti ha vezetek,mert a gyorsaság. Kint az autóparkban van az otthonom. Imádom mikor a gumik égett szaga keveredik a porral,és a hajamba kap a szél. Ennél szebb nincs is.
A suliban mindent végiguntam,és mikor jelző volt gyorsan pakoltam össze.
- Soo! Jössz ma? -nézett rám Jimin

Jimin
- Persze. Jössz értem? -néztem rá.- Igen. Hazaérek,és tűzök érted Cica! -simított végig arcomon,és állam enyhén megcsípte.
Elmosolyodtam,és lementem. Yukiko mint a tűz,úgy hajtott haza szegény Shigeko majdnem kiesett a kocsiból,mert ez a vadbarom,úgy hajtott haza. Mikor hazaértünk Yukiko egyből eltűnt otthon apa csak nézett. Anyu elment dolgozni. Gyűlölöm mikor előttünk smárolnak. Shigeko a szobájába ment,ahogy én is,s átöltöztem. A ház elé,egy fekete szépség parkolt le.
- Jimin! -kiáltottam,és lerohantam.
Jimin már bent volt a házban,és a nyakába ugrottam.
- Szia Picúr! -adott egy puszit ajkaimra.
- Nem! Nincs csókolózás a házban! -szólt ránk apa.
- De NamWoo...-nyújtottam a szavakat.
- Nincs. -emelte meg a szemöldökeit,és a konyhába ment.
- Morcos a faterod Cica. -markolt a fenekembe Jimin.
- Nyughass. -húztam az ajtó felé. - Majd valamikor hazaesek! Szeretlek! -tűntük el a házból Jimin-el.
A kocsiba ültem,és kimentünk a parkba. Mindenki már kint csikorgatta a gumikat,és Jimin is picit gyakorolt. Kiszálltam a kocsiból,és odamentem Jin-hez. Jin a legjobb haverom égen földön. Nála nincs jobb hiszen Ő ismer a legjobban,és az árvaházból is ismertem már.
- Szia Picúrka! -ölelt meg.
- Szia Hercegem. -öleltem vissza. - Mizu? -néztem gyönyörű szemeibe.
- Látod ott azt a csókát? -mutattot Jin egy nagyon helyes srácra.
- Ja..a suli nagymenői közé tartozik. Ennyit tudok róla,ja meg,hogy azt hiszi,hogy övé a föld,és kocsi buzi. Versengős fajta.
- És még,hogy nem tudsz róla semmit! -mosolygott rám Jin.
- És a neve Lee DongHae ha jól tudom. -vakartam meg tarkóm.
- Sziasztok! -jött oda az emlegetett csacsi.
- Szia. -mosolyogtam rá.
- Van kedved versenyezni? -simogatta meg az arcom.
- Van,de ha vége,psilogni fogsz mint szar a gazba. -mosolyogtam rá.
- Felvágták a nyelved! -mosolygott és a saját kocsijába ült.
Én hátra mentem és a kocsimba ültem, Fehér szépség,de a sok versenytől már picit koszos,majd az eső lemossa. Kigurultam DongHae mellé,és Jin indított minket. Végig fej-fej mellett voltunk,és a végén,valami lett a kocsijával,és én megnyertem a futamot.
- Mondtam,hogy nyerek. -kacsintottam rá,és hátravittem a kis gyönyörűségemet.
- Hazamegyünk? -kérdezte zsebre tett kézzel a kocsinak dőlve Jimin.
- Persze. Jin marad még? -néztem fálvállról az említett fiúra.
- Még igen,de megjünk! -húzott magához.
- Jimin! Kanos vagy,gyalog megyek! -jelentettem ki,és mielőtt tiltakozni tudott volna Jin-hez rohantam.
- Hát te? -nézett rám és a kapukat zárta,nehogy ellopják a kocsikat.
- Jimin kanos,nem megyek vele sehova. -húztam a szám.
- Hazaviszlek Pici! -adott egy puszit homlokomra,és hazavitt.
- Köszönöm. -mosolyogtam rá.
- Holnap kijössz?
- Vásárolni megyek,de este lehet kiugrok!
- Este? A sötétbe?
- Ahha..olyankor szép,mikor az autó fénye a sötét megvilágítja,és a Hold is rákontráz.
- Akkor ezek a tieid! -adta át a kulcsokat.
- Tedd el estig. Rejstd valahová,és ha kiérek megcsörgetlek,leadód a drótot,és nosztalgiázhatok. -mosolyogtam.
- Oké. Na menj picilány,mert apud ma nagyon nincs jó kedvében. -mutatott a fel alá járkáló férfira.
- Hát ma ilyen. Na cíja! -adtam egy puszit az arcára.
Kiszálltam a kocsiból,Ő elment,és én a lakásba mentem. Rápillantottam az órára és 11. Hát picit elvoltam az tény,de remélem apu nem haragszik annyi. Gyorsan a szobámba sprinteltem,ahol aztán bedőltem az ágyba,és ez a DongHae gyerek járt a fejemben. Holnap szólok Yukiko-nak,hogy valamit kezdjen ezzel a gyerekkel....

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése