-Kelj
fel Yukiko!-ugrált SooHee és Shigeko az ágyamon.
-Ne
szívassatok már!-nyüszögtem és próbáltam minél távolabb
kerülni tőlük, addig addig másztam arrébb amíg le nem
tranyáltam az ágyról.-Franc essen bele!-nyüszörögtem a padlón
fekve.
-Szóltunk
hogy kelj fel.-nézett utánam a két jómadár.
-Csak
keljek fel innen!-fenyegettem őket.
-Drágáim!
Reggeli!-kiabált Soyun, vagy is anyu.
-Megyünk!-kiabált
vissza Shigeko és már rohant is.
-Zabagép...-morogtam
az ágy mellől és felkeltem. Gyorsan magamra kaptam egy fekete
macskanadrágot, egy fekete magassarkú cipővel és egy terepmintás
hosszított pólóval. Hajam kifésültem és mentem a két bolond
után.-Jó reggelt!-köszöntem mindenkinek, NamWoo pedig mosolyogva
tette le az újságot.
-Jó
reggelt Csipkerózsika.-mosolygott és belekortyolt a kávéjába.
-Neked
is.-huppantam le a helyemre SooHee mellé-Ti pedig mehettek
gyalog!-morogtam és a két húgomra sandítottam.
-Csak
nem megint ők keltettek?-kuncogott Soyun és letett elém egy tányér
omlettet, sok zöldséggel és szójaszósszal.
-De...-néztem
csúnyán rájuk. Shigeko teletömött pofival pislogott rám
miközben lógott ki a szájából a kaja. Valahogy nem tudok rájuk
haragudni, pedig néha seggbe billenteném őket-Na jó!-sóhajtottam
egyet-Viszlek titeket kocsival...
-Engem
nem kell.-vigyorgott SooHee.
-Nem
mehetsz autóval!-szólt rá Soyun én meg elröhögtem magam.
-De
miéééért??-húzta el nyüszörögve a szavakat Hee.
-Mert
nem hiányzik hogy elüss valakit!-kortyolt bele NamWoo újra a
kávéjába én pedig már majdnem lezúgtam a székről annyira
röhögtem.
-Szemétség!-duzzogott
Hee.
-Majd
engedem hogy vezess!-suttogtam nehogy meghallja bárki is.
-Wííhh!-kezdett
örülni és apánk ránk sandított. Angyalka arcot vágva ettük
meg a reggelit.
-Na
én megyek! Este jövök!-állt fel apu és mind a hármónk fejére
egy-egy búcsú puszit nyomott. Minden reggel ez a rutin, már
valahogy hiányozna ha nem ez lenne. Végül anyunak adott egy csókot
és elment.
-Szia.-köszöntünk
el tőle kánonba, majd miután Shigeko belapátolta a második
reggelijét befejeztük mi is. Táskáinkért felmentünk a
szobáinkba, vállamra vettem a szíját és lerohantam az ajtóhoz.
A slusszkulcsomat kivettem a tálból ahol tartjuk s vártam a
többiekre. SooHee leopárd gyorsasággal vágódott ki mellettem az
ajtón és kikapta a kezemből a kulcsot. Shigeko lajhárt
megszégyenítő lassúsággal vánszorgott el mellettem miután
elköszönt Soyuntól. Én is elköszöntem, majd beültem az anyós
ülésre. SooHee kifarolt, majd mentünk a sulihoz.
-Vigyázz
az autómra ember!-parkolt le. Kiszálltunk az autóból én pedig
elvettem a slusszkulcsot. Az iskola ajtaja mellett hatalmas tömörülés
volt, ez azt bizonyítja hogy az iskola „menői” vannak jelen.
Fejem magasra emelve büszkén sétáltam el mellettük.
-Sziasztok
lányok!-köszönt oda mosolyogva JungSoo.
-Hali!-köszöntem
vissza és bementem. Bent elköszöntem a két húgomtól és mentem
az osztályom felé. A hideg kiráz ezektől az emberektől.
Bevágódtam a leghátsó padba és a fejhallgatóm a fejemre téve
próbáltam nem létezni. JungSoo a padomra ülve jelezte hogy itt
van.
-Mizujs?-vigyorgott
mint egy tejbe tök.
-Shigeko
és SooHee keltett.-forgattam meg a szemeimet miközben kikapcsoltam
a zenét.
-Na
akkor képzelem!-nevette el magát, mire minden csak ránk nézett.
Féltékeny pillantásokat sugallva felém, körülbelül meg
tudnának ölni.
-Na
igen.-kuncogtam én is.
-Délután
jössz a pályára?-kíváncsiskodott pár pillanat múlva.
-Még
szép!
-Na
ezt már szeretem!-vigyorgott és elment a helyére. Bírom a fejét
LeeTeuknek! Nagyon kedves és vicces. Habár a padtársáról nem
ilyen véleménnyel vagyok. Kim JongWoon... Egocentrikus idióta, aki
azt hiszi hogy minden csajt megkaphat akit csak akar. Azóta utáljuk
egymást mióta ide jöttem és megpróbált felszedni. Persze nem
sikerült neki, ezért eléggé csúnya nézéssel méreget azóta.
Most is szúrós pillantást vetett rám, hajam félrelökve,
felemelt fővel álltam fel, mivel bejött a tanár. Az órák
unalmasan teltek és már alig vártam hogy a pályára érjek. Az
utolsó csengőszóra, felpattantam és már rohantam is ki. Az
autóba vágódva imádkoztam minél hamarabb érjenek ki ezek a
tyúkok mert itt hagyom őket. Miután megérkeztek versenyautó
gyorsasággal száguldottam haza, s beköszönve rohantam a
motoromhoz. Felpattantam imádott járművemre s már otthon sem
voltam.
![]() |
| Yukiko szobája |
![]() |
| Yukiko Audi RS4-ese |


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése